O nas

Domy z bali.
Zamieszkaj z naturą!

Przytulnie i ciepło, a przy tym z gwarancją bezpieczeństwa i trwałości konstrukcji miejsca, który jest Twoją oazą, azylem, schronieniem… We współpracy z naturą budujemy domy z drewna, domy z bali, które zachwycają swoim osobliwym urokiem, nietuzinkową i jednocześnie tradycyjną formą. Szanujemy naturę, która obdarowuje nas niezwykłymi plonami, drewno traktujemy z ogromną pieczołowitością, mając świadomość, że jest to materiał, który podlega wielu procesom zmian. Nasze domy z bali są symbolem bliskiego kontaktu z naturą, dowodem na to, że można się z nią nie tylko zaprzyjaźnić, ale też czerpać z niej ogromną przyjemność.

Projektujemy, budujemy, wspieramy.

Domy z drewna od podstaw

Jesteśmy zespołem cieśli-artystów, górali-drwali i pasjonatów architektury, doskonale czujących się w towarzystwie natury i świetnie znających branżę budowlaną i przemysł drzewny. Domy z bali tworzymy od podstaw, oferujemy swoją pomoc na każdym etapie współpracy i realizacji zamówienia. Masz pytania jeszcze przed inwestycją? Chętnie na nie odpowiemy i zapoznamy bliżej z naszym produktem. Domy z drewna są naszym dziełem kompleksowym.

Nasze domy z bali

Szeroka paleta ofertowa

jednorodzinne domy całoroczne z bali, domy letniskowe z bali, budynku usługowe, altany, restauracje, karczmy i hotele

WYSOKA JAKOŚĆ

Wyselekcjonowane drewno, ręcznie okorowane i oczyszczone.

Energooszczędność

Niski współczynnik przenikania ciepła, domy z bali są ciepłe i energooszczędne

Trwała konstrukcja

Skuteczne zabezpieczenie drewna przed zniszczeniami na skutek oddziaływania na niego czynników zewnętrznych. Konstrukcja trwała, solidna i bezpieczna

Piękna forma

Piękna forma, sylwetka, kształt i wykończenie. Drewno jest naturalnie wyjątkowym materiałem, które najlepiej prezentuje się w swoim, niezmienionym przez człowieka charakterze

Doświadczenie, profesjonalizm i pasja – nasze domy z bali to rzemieślnicza praca, precyzyjna i jednocześnie przepełniona pozytywną energią.

Zbudujemy dla Ciebie dom nawet w kilka tygodni!

Skontaktuj się z nami

Dla wszystkich solidne
domy z bali!

Budownictwo w drewnie Karolina Rusnak

+48 507-801-304

budownictwowdrewnierusnak@gmail.com

Adres korespondencyjny

Aleja Niepodległości 153/155 lokal 2u-31
02-555 Warszawa

NIP: 9512476207

REGON: 382281945

Zostaw wiadomość

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych budową domów z naturalnego drewna. Odpowiemy na wszelkie pytania, przedstawimy szczegóły naszej oferty i umówimy się na spotkanie.

1 + 11 =